,,A sport megtanít becsületesen nyerni és emelt fővel veszíteni. A sport tehát mindenre megtanít." /Ernest Hemingway/

2023. július 06. 10:00 - Török Benjamin Forest

MyTIME SPORT North Balaton Grand Prix - Backyard Ultra - JUNIOR&SENIOR MAGYAR BAJNOKSÁG

Nos ez az a verseny ami brutál nehéz, nem csak a körönkénti szint emelkedés miatt, hanem hogy jó tempot szamolj ki amit végig tudsz tartani a körökben.
Nem titok, nekem tavaly 17 kört sikerült futni Gyepükajánon, s most annyi ment. Hozzá teszem, hogy itt a Csopaki pályán nagyobb volt a szint emelkedés.
Csalódott vagyok?
Nem. Nekem a cél az volt hogy 17 kör vagy ha lehet akkor többet. De sajnos ennyire voltam elég. Hozzá teszem, hogy bitang erős volt a mezőny, ami nagyon tetszett, de ez a verseny mégis mas mint egy 48 órás vagy 6 napos verseny. Utobbit jobban élveztem mint most a backyard versenyt.
7-8 körön keresztül mindig vagy 40 vagy 41 percet futottam pontosan. Majd szépen lassan lassultam. Biztos voltam magamban, mégis azt éreztem, hogy faradt vagyok de ugyanakkor meg mentem volna tovább.
Nem akarok magyarázkodni, sem kifogást keresni, de igy sikerült!
Én nagyon büszke vagyok a Balatonfüredi Atlétikai Club -ra, hogy megint egy szuper versenyt dobott össze, kifogástalan frissítő ponttal, segítőkkel. A hangulat is nagyon jó volt köszönhető Tehel Tibornak aki a speakerek hangadója.
Én most megelégszem a 17 kör - 115 km-rel.